The Butchers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Butchers

Fallen Sword Guild
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Exp gain calculator

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Brandin

Brandin


Broj postova : 7
Join date : 2010-02-14
Age : 50
Lokacija : Koprivnica

Exp gain calculator Empty
PostSubject: Exp gain calculator   Exp gain calculator I_icon_minitimeThu Mar 04, 2010 9:23 am

Evo, da ne bi bilo zabuna ovdje si možete provjeriti exp gain za svoj level i za upgrade level:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nema na čemu,
Brandin
Back to top Go down
Merchant

Merchant


Broj postova : 20
Join date : 2010-02-15

Exp gain calculator Empty
PostSubject: Re: Exp gain calculator   Exp gain calculator I_icon_minitimeThu Mar 04, 2010 9:54 am

Odlican link!
Sad se bar vidi kak to nabijanje lvl-a opada sa porastom lvl-a igraca! Npr, jednom lvl225 igracu se digne 20% lvl-a dnevno, a meni lvl 763 jedva 5%. Meni treba 18 dana da se digne lvl sam od sebe, a 225 igracu treba samo 5 dana neradeci nista.
Hmm, morali bi to malo promjenit, ali dobro kak svima tak i meni.
Aj Zivjeli!
Back to top Go down
Site Admin
Admin
Site Admin


Broj postova : 17
Join date : 2010-02-14
Age : 43
Lokacija : Osijek (HR)

Exp gain calculator Empty
PostSubject: Re: Exp gain calculator   Exp gain calculator I_icon_minitimeThu Mar 04, 2010 8:16 pm

Ja to i dalje ne kuzim..
meni je 38 po satu, i ne kontam to nikako..
Back to top Go down
https://thebutchers.forumotion.net
Brandin

Brandin


Broj postova : 7
Join date : 2010-02-14
Age : 50
Lokacija : Koprivnica

Exp gain calculator Empty
PostSubject: Re: Exp gain calculator   Exp gain calculator I_icon_minitimeThu Mar 04, 2010 10:58 pm

Tocno tako.

38 ti je prvi red sa 0 exp gaina upgradea, tj. do sada nisi ulupal nist u exp gain.

E sad, da kupujes 1 po 1 upgrade - exp. gain bi ti bil onolko kolko ti pise u toj tablici za pojedini level.

Da ulozis 750 FSPa i maximiziras gain - imal bi 23.788 po satu, tj. 570.912 dnevno, tj. 8,74% od levela dnevno i trebalo bi ti tocno 11 dana i 10 sati da dobijes novi level ako se racuna da si sad ravno na nuli sa svojim trenutnim levelom.

Ako ulozis 15 FSP-a, tj. 1 upgrade - dobil bi 513 expa po satu, tj. 12.312 expa dnevno i dalje valjda ne moram objasnjavati.
Back to top Go down
sArMa




Broj postova : 10
Join date : 2010-02-14

Exp gain calculator Empty
PostSubject: Re: Exp gain calculator   Exp gain calculator I_icon_minitimeFri Mar 05, 2010 4:47 pm

au ovo je vrh moram nabaviti iteme makar koji daju exp gain ^^ hvala e a kako funkcionise exp gain preko relica? +400 exp gain daje 400 expirianca po satu jel tako? a na itemima ako pise +5 exp gain se racuna kao 5 levela exp gejna?Very Happy ili zivim u zabludi?Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Exp gain calculator Empty
PostSubject: Re: Exp gain calculator   Exp gain calculator I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Exp gain calculator
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The Butchers :: Pravila I Korisni Linkovi-
Jump to: