The Butchers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Butchers

Fallen Sword Guild
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ARENA

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Placenik




Broj postova : 1
Join date : 2010-06-01
Age : 42
Lokacija : Bosna i Hercegovina

ARENA Empty
PostSubject: ARENA   ARENA I_icon_minitimeSat Jul 24, 2010 12:20 am

Pozz,

Zelio bih ako neko moze, ko je iskusan u arenama, da objasni ii da dadne najbolje korisne savjete sto se tice arene. Tj. najbolji setovi, koja oprema se gleda..def..att il sta vec. Eto ako nije tajna Smile)

Haj vozdra !
Back to top Go down
Merchant

Merchant


Broj postova : 20
Join date : 2010-02-15

ARENA Empty
PostSubject: Re: ARENA   ARENA I_icon_minitimeSun Aug 15, 2010 9:19 am

Vidim da tema nije bas nesto aktivna. Pa ajmo je pokrenut.
Ja sam igrao uglavnom visok lvl arene. Pa nema bas nekog univerzalnog recepta. Moras se odlucit jel igras sa def ili armorom.
Sad kad imamo skoro sve skupe setove, meni se dobra cini kombinacija za arene bez poteza def/dmg. Dobar def da te nepogodi i visok dmg da probijas armor igrace.
I naravno u to sve dodaj i malo srece, jer to je 70% onog sto je za arenu potrebno. Ostalih 30% je znanje i finese!

Zivjeli! Cool
Back to top Go down
Fantom




Broj postova : 15
Join date : 2011-01-04

ARENA Empty
PostSubject: Re: ARENA   ARENA I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 11:38 am

vidim da imamo puno super itema u guildu koji bi mogli da koriste za arenu pa mi nije bas jasno zasto je tema neaktivna ? mozda treba dodati koji item al skupi se 3-4 covjeka koja ce da doniraju, ja se odmah prijavljujem , ja odem na ah i snizim malo cijenu i kupimo iteme koji nam fale da upotpunimo setove ... Smile njih tagamo tako da u svakom trenutku se moze bilo tko prijaviti Very Happy pa neka se javi jos netko inace cu sam hehe
Back to top Go down
Merchant

Merchant


Broj postova : 20
Join date : 2010-02-15

ARENA Empty
PostSubject: Re: ARENA   ARENA I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 12:09 pm

Setovi za arene ti se stalno mjenjaju. nema univerzalnog recepta za arene. Tak da uvijek uz guild opremu se moras jos malo igrati sa vlastitim itemima.
ja znam za 1 dobar setup sa chumanas setom. to je od 425-449lvl-a. chumanas+torrils+demon queen.
inace treba dosta se toga poklopit za arenu, a najvise sreca. nema univerzalnog recepta, ali sto vise igras arenu, to vise shvacas neke fore i napredujes
Back to top Go down
Fantom




Broj postova : 15
Join date : 2011-01-04

ARENA Empty
PostSubject: Re: ARENA   ARENA I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 12:16 pm

da znam to bio sam jednom potrosio 400fspa za set lv 173 - 199 augilts +odhars+jav+ red spine helm +aellos armor, dodao sam stit za hp i arm nije nesta davao previse al dobar je bio Smile sve najbolje i amulet mislim al nisam siguran ubacio a dobivao svaku petu ili sestu, previse sudija odlucuje :S
al ako vec imamo 6-7 itema u guildu steta da ne uzmemo jos ta 2 pa kasnije ih prodamo sto nije problem kad postanu beskorisna za arenu Smile
samo meni te arene brzo dojade cim nema puno pobjeda i potpuno se posvetim svom zanatu - trgovanju Smile
Back to top Go down
newermore




Broj postova : 5
Join date : 2011-09-07
Age : 36
Lokacija : Cacak , Srbija

ARENA Empty
PostSubject: Re: ARENA   ARENA I_icon_minitimeSun Sep 11, 2011 10:44 am

Mala pomoc oko sklapanja setova uvek dobro dodje.Mada vec moze se reci imaju 3 seta koja koristim i vec pokazuju neke rezultate.
Back to top Go down
Sponsored content





ARENA Empty
PostSubject: Re: ARENA   ARENA I_icon_minitime

Back to top Go down
 
ARENA
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The Butchers :: Home-
Jump to: