The Butchers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Butchers

Fallen Sword Guild
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Sugestije za guild :D

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Bizz

Bizz


Broj postova : 9
Join date : 2010-06-08
Age : 32
Lokacija : Pula / Zagreb

Sugestije za guild  :D  Empty
PostSubject: Sugestije za guild :D    Sugestije za guild  :D  I_icon_minitimeThu Jan 20, 2011 12:20 pm

Prije svega pozdrav svima.

Dosjetio sam se par sugestija koje bi bile jako dobre za guild Smile
Pa krenimo redom:

Titan Hunt
Kao sto je vec Fantom55 predlozio da se skupimo nas par i odemo izlovit kojeg titana da uzmemo jos koji epic za guild (na bodove ili 50% svejedno).
Kraken bi bio super za arene ali jako tesko, jer dosta ljudi nema zavrsen quest za njega, a i nestaje u treptaju oka.
Ogalitha je lako moguce, ali dosta tesko jer ga dosta ljudi isto lovi.
Tako da nam ostaju:
Skaldir - Ima nas dosta od 260+ level a i nije bas tolika navala na njega kao na primjer Ogalitha.
Fuvayu - Njega bi mogli igraci 400+ levela lovit
Tsukiyaoma - Njega vec dosta puta lovimo fali nam jos 300 bodova za kacigu
Colossusa - Njega bas rijetko tko lovi jer je jako velik level tako da mozemo smatrat besplatnim epicom za guild, jer nemamo bas puno igraca 700+ levela, a ako ne treba za guild prodat ga i uzet npr. Ogalith rukavice koje bi dobro dosle za arene i manjima za hunt.


GvG RP
Bilo bi dobro da se vise angaziramo za GvG i skupimo RP-a, pored RP-a za pakete, za skuhat Krimson kacigu koja dobro dode za arene i ostali neki epic ovisno koliko se skupi.

Toliko od mene za sad Very Happy
Volio bih da ova tema uz diskutiranje predlozenog ostane kao tema u koju se predlazu stvari za guild tako da imamo sve na jednom mjestu.
Pozdrav, Bizz
Back to top Go down
Merchant

Merchant


Broj postova : 20
Join date : 2010-02-15

Sugestije za guild  :D  Empty
PostSubject: Re: Sugestije za guild :D    Sugestije za guild  :D  I_icon_minitimeThu Jan 20, 2011 1:35 pm


bizz, svaka ideja je dobrodosla!

Jesi kad probao sam otici na skaldira? Nemoras cekat da netko drugi proba ili krene s tobom. Znam da je na njemu guzva, ali odi jedan dan sam otidji do njega i javi kak je tamo, koliko ih mozes roknuti sam u roku npr. 2h. Pa onda malo raspisi po forumu svoje misljenje. Ja mislim da ispod 5 ljudi nema smisla ici na njega. I tada ce to ovisiti jel su ameri dosli, ako se ima srece da se ne nasere jak guild gore, moze se dosta napravit.
550 i 700 titan nisu neki problem ako se u dobro vrijeme dodje na mapu.

Conflicti su svima dostupni, to nemora ni organizirana akcija biti, jer bilo tko zeli, moze od 0-24h sam inicirati i lupat.

Ajde i drugi nesto prokomentirajte.
Back to top Go down
Anarh

Anarh


Broj postova : 1
Join date : 2010-02-15
Lokacija : Zagreb, Slavonski brod

Sugestije za guild  :D  Empty
PostSubject: Re: Sugestije za guild :D    Sugestije za guild  :D  I_icon_minitimeThu Jan 20, 2011 1:50 pm

Ja sam za to da lovimo Skaldira zato sto se te cizme koriste konstantno za hunt i arene, a i dosta nas ga moze loviti.


Sto se tice Krimson kacige mislim da nju mozemo zaradit tako da se ne pale guild buffi jedno vrijeme ili da se pale jednom tjedno(tipa nedjelja popodne) ,a ako je nekom puna stamina u subotu il petak nek jednostavno odradi koji gvg pa nek priceka nedjelju za leveliranje ili da se pale kad trebaju levelirati ovi sa 15k i vise stamine.

A mozemo i skupiti 340 fspa pa kupit Krimson kacigu, to je brze, svako da 10 fsp-a il kolko moze i to je to.
Back to top Go down
Bizz

Bizz


Broj postova : 9
Join date : 2010-06-08
Age : 32
Lokacija : Pula / Zagreb

Sugestije za guild  :D  Empty
PostSubject: Re: Sugestije za guild :D    Sugestije za guild  :D  I_icon_minitimeThu Jan 20, 2011 2:06 pm

@Merchant:
Za skaldira cu ja otici izviditi nije problem, imam sad jos danas i sutra frku na faxu pa kad se rijesi cekam njega samo Smile

@Anarh:
Za samnjenje paljena paketa i jesam i nisam, neznam, dobro dodu, ima ljudi koji huntaju svaki dan ili 2 njima najvise i koriste, trenutno imamo 286rp-a i to bi mogli ostavit za pakete, a za krimson komponente treba 750RP-a sto je 75 conflicta, max 20 mozemo od jednom inicirat, i u 4 runde cca se skupi. u tjedan dana se to moze skupit. To bi guild kostalo oko 100fsp-a sto je ipak bolje nego da kupujemo kacigu.
Back to top Go down
Merchant

Merchant


Broj postova : 20
Join date : 2010-02-15

Sugestije za guild  :D  Empty
PostSubject: Re: Sugestije za guild :D    Sugestije za guild  :D  I_icon_minitimeFri Jan 21, 2011 11:41 am


Jos da dodam, ja sam obavezno za sto cesce paljenje buffa. Bilo bi najbolje da mozemo svaki dan imat 200 buffe. To ubrzava nas napredak. Cak mislim da nam to vise koristi nego krimson helm u guildi. Za mene su buffi zakon iako ja huntam jednom u 10 dana, ali zbog svih ostalih igraca, dobro dojde. A i osjeti se u huntu, svima pomalo, za guild napredak je sigurno brzi.
Back to top Go down
SloPower




Broj postova : 1
Join date : 2011-07-30

Sugestije za guild  :D  Empty
PostSubject: Re: Sugestije za guild :D    Sugestije za guild  :D  I_icon_minitimeSat Jul 30, 2011 11:15 am

Ne znam dobro Hrvaško, zato bom kar po Slovensko napisal.
Sem nov v tem guildu, in je dokaj dober, a lahko bi nekaj naredili kar v drugih guildih ni.
Namreč izračunali bi katera obleka je najboljša za lov na Titane v Land of Elements (100,300,500,700) In kupili tale gear, ki bi čakal v Guild Store, dokler se kdo ne javi, da bo naredil quest, dvigne gear, dobi Air Javelin/Hammer/Trident/Sword in ga nazaj vrne. S tem bi pač omogočili hitrejšnje delanje questa in manjšo izgubo stamine na lovu =)
Back to top Go down
Sponsored content





Sugestije za guild  :D  Empty
PostSubject: Re: Sugestije za guild :D    Sugestije za guild  :D  I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Sugestije za guild :D
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The Butchers :: Home-
Jump to: