The Butchers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Butchers

Fallen Sword Guild
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Vic dana xD

Go down 
AuthorMessage
newermore




Broj postova : 5
Join date : 2011-09-07
Age : 36
Lokacija : Cacak , Srbija

Vic dana xD Empty
PostSubject: Vic dana xD   Vic dana xD I_icon_minitimeSun Sep 11, 2011 10:51 am

Svakog dana cu dodavati po jedan vic , pa ko voli nek izvoli xD



pitanje:Zasto kineza ima toliko mnogo ?

odgovor:Zato sto koriste kineske kondome!


Back to top Go down
newermore




Broj postova : 5
Join date : 2011-09-07
Age : 36
Lokacija : Cacak , Srbija

Vic dana xD Empty
PostSubject: Re: Vic dana xD   Vic dana xD I_icon_minitimeMon Sep 12, 2011 7:06 pm

Drugi vic po redosledu je jedan od mojih omiljenijih i ide ovako :


Poginu Amerikanac , Nemac i Srbin u avionskoj nesreci za vreme bozica . I jbg. imali su zivok kakav su imali pa sva trojica zavrse u paklu ... Na vratima pakla ih ceka djavo sav srecan sto ima jos tri podanika pa im odma kaze.

E , ovako momci posto je danas bozic ja cu da vam olaksam boravak ovde imace te pravo da birate u koji cete deo pakla da idete...

Ajde Amerikanac ti prvi... hoces li u deo pakla samo sa Amerikancima ? On stade da razmislja (jbg znam jezik , tamo su mi verovatno rodjaci ...) . Ja cu tamo djavole odgovori odlucno, kad djavo ni pet ni sest mu kaze da mora da pojede po kasiku govana kao uslov svaki dan ... i on sta ce prihvati...
Nemac isto tako samo sto je zavrsio u delu pakla samo sa Nemcima i isto kasika dnevno...
Dodje Srbin na red ,a djavo mu odma kaze... vas srbe "obozavam " ti ces odma u srpski pakao i po kofa govana dnevno , Srbin snuzden sta ce mora da slusa djavola i uradi kao sto mu je on rekao .

Posle par godina organizuje djavo druzenje svih delova pakla na jednom mestu(nesto slicno exkurziji) i tamo se sretnu amerikanac ,nemac i srbin ,pocnu razgovor ,a amerikanac krece:
Braco ja odradim kasiku ujutru i posle ceo dan zajebancija.
Nemac isto tako , a Srbin ih gleda ,gleda i kaze :ma pusti sve ovo u p***u materinu ... kod nas cas nema kofe , cas nema govana ,ma braco SRPSKA POSLA.





malo je duzi ali mislim da vredi xD (naravno ima brdo gramatickih gresaka ali mi nemojte zameriti)
Back to top Go down
newermore




Broj postova : 5
Join date : 2011-09-07
Age : 36
Lokacija : Cacak , Srbija

Vic dana xD Empty
PostSubject: Re: Vic dana xD   Vic dana xD I_icon_minitimeWed Sep 14, 2011 8:50 pm

Seli otac i sin da veceraju i posle nekog vremena sin upita oca:
tata ,tata kad cemo da kupino kantu za smece.
Otac ga pogleda i ljutito odgovori :
Cuti i zvaci!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Vic dana xD Empty
PostSubject: Re: Vic dana xD   Vic dana xD I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Vic dana xD
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The Butchers :: Home-
Jump to: